Політика повернення і обміну товару

Шановні покупці!

Наша компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», що надає право повернути або обміняти товар, який не підійшов, протягом 14 днів від моменту купівлі.

Обміну та поверненню не підлягають товари з переліку, затвердженого постановою КМУ від 19.03.1994 № 172.

Обмін і повернення товару належної якості

Товар належної якості можна обміняти на аналогічний. Обмін здійснюється протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також є товарний/касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату зазначеного товару. Відсутність касового чека або іншого документа, що підтверджує оплату, не позбавляє покупця можливості обміняти товар.

У разі відмови покупця від товару належної якості вартість його доставки та відправлення назад оплачується покупцем.

Умови повернення товарів неналежної якості

Згідно зі статтею 8 (частина 14) Закону України «Про захист прав споживачів» у разі виникнення сумнівів щодо якості товару його має бути піддано спеціалізованій експертизі. Обмін або повернення грошових коштів за такий товар здійснюється тільки за її результатами.

Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника. Після проведення експертизи менеджери телефоном повідомлять покупцеві результати і нададуть документ для підтвердження.

У разі виникнення проблем з товаром:

- зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом (розділ «Контакти»);

- надішліть нам електронного листа і сформулюйте проблему (у темі вкажіть «Повернення товару»), консультант допоможе з її вирішенням.

Повернення та обмін

Задля здійснення повернення необхідно надати:

- копію паспорта;

- копію ідентифікаційного коду;

- заповнену заяву на повернення.

Бланк заяви можна завантажити нижче.

Умови повернення товару

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого його було придбано, якщо товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошено продавцем.

Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики.

Увага! Натільні комплекти і товари з індивідуальним нанесенням імені/номера поверненню не підлягають.

2. Відправлення здійснюється коштом клієнта будь-якою транспортною службою.

Після отримання поверненого товару менеджер інтернет-магазину перевіряє його на відповідність необхідним вимогам. У разі дотримання всіх умов оформлюється повернення. Якщо повернений товар не відповідає заявленим вимогам (згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів»), то він не підлягає поверненню (за умови доставки в регіони товар буде відправлено назад коштом покупця з офіційною відмовою).

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зв'яжіться з фахівцями інтернет-магазину за номерами: 050 367 19 36 та 067 637 19 36.