Доставка і оплата

Оплата товару

Замовлення в Shakhtar ProSchool можна оплатити одним з наведених нижче способів.

Післяплата

Цей вид платежу передбачає оплату замовлення в момент його отримання транспортною компанією «Нова пошта» в обраному місті.

Оплата готівкою кур'єру (готівковий розрахунок)

Оплата здійснюється в гривнях під час передачі товару кур'єром безпосередньо покупцеві (тільки в межах України).

Цей вид платежу передбачає оплату замовлення в момент його отримання транспортною компанією «Нова пошта» в обраному місті.

Банківський переказ

Після завершення формування замовлення покупець може роздрукувати квитанцію для оплати в будь-якому банку.

Оплата банківською карткою

Після завершення формування замовлення покупець може здійснити оплату банківською карткою (на території України та за її межами).

Шановні покупці!

У разі оплати замовлення банківською карткою або за допомогою банківського переказу відправлення товару здійснюється за фактом надходження коштів на рахунок Shakhtar ProSchool, унаслідок чого строки обробки замовлення можуть збільшуватись. Замовлення надсилається тільки після підтвердження оплати бухгалтерією компанії.

Нанесення написів на футболку є можливим лише за умови передоплати (банківський переказ/банківська картка).

Замовити товари за межі України можна лише в разі оплати банківською карткою.

Доставка товару

Доставка здійснюється з понеділка до п'ятниці, субота і неділя – вихідні. Усі замовлення, які сформовано у вихідний день, обробляються в понеділок.

Пропонуємо кілька варіантів доставки.

Доставка на склад «Нової пошти»

Здійснюється в усі відділення «Нової пошти» в Україні. Строк доставки – 1–4 робочі дні, вартість – від 60 гривень (залежно від габаритів посилки). Якщо під час оформлення замовлення ви не можете знайти своє місто, вкажіть місце доставки в полі «Коментарі».

Кур'єрська доставка по Україні «Новою поштою»

Здійснюється по всій Україні кур'єром компанії «Нова пошта» до дверей адресата. Строк доставки – 1–4 робочі дні, вартість – від 80 гривень (залежно від габаритів посилки). Якщо під час оформлення замовлення ви не можете знайти своє місто, вкажіть місце доставки в полі «Коментарі».